Jesteś: Strona główna > Atrakcje

Atrakcje

Magnolia III & Hotel Kryształ w Świeradowie Zdroju oferują w ramach pobytu korzystanie z atrakcji, które znajdują się na terenie każdego obiektu. Do tych atrakcji zaliczają się: baseny kryte z natryskami, baseny solankowe, sauna jacuzzi, fitness, groty solne, sauny suche. W swojej ofercie posiadamy również urozmaiconą bazę zabiegową z kąpielami perełkowymi, zabiegami borowinowymi, inhalacje, zabiegami radoczynnymi, itp. - wszystko to sprawi, że poczują się Państwo wypoczęci i zrelaksowani, a jednocześnie młodsi i zdrowsi.
Dodatkowymi atrakcjami są organizowane: wieczorki taneczne, występ zespołu regionalnego "Podgorzanie".

 

 

wyciag

stog_izerski

Góry Izerskie to idealne miejsce dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek. Świeradów-Zdrój to piękna miejscowość bogata w atrakcje turystyczne.

Tutejsza okolica ma do zaproponowania wiele atrakcji w sezonie letnim jak i w sezonie zimowym. Miejscowość ma doskonale przygotowane trasy rowerowe malowniczo poprowadzone w lasach po polskiej i czeskiej stronie Gór Izerskich. Ścieżki biegowe Runtrack - dedykowane dla biegaczy, dla osób uprawiających nordic-walking oraz dla pieszych. Wyciągi narciarskie, kolej gondolowa (narciarska trasa zjazdowa 2,5 km), kuligi.

Pełny pozytywnych wrażeń jest spacer na Stóg Izerski, gdzie zachowując spokój mogą Państwo spotkać liczne gatunki ptactwa oraz leśne zwierzęta.

ATRAKCJE W OKOLICY

20
KM

Zamek Czocha

20 km

3
KM

Góry Izerskie

3 km

155
KM

Praga

155 km


96
KM

Zamek Książ

96 km

2
KM

Trasy rowerowe

2 km

2
KM

Trasy spacerowe

2 km

Szukasz miejsca

na wypoczynek w Izerach?